Kreatywne ujęcia z drona
Slide
Logo CreativeDron

Realizujemy
teledyski
ujęcia lotnicze
film
zdjęcia
efekty specjalne
- CreativeDron

ujarzmione przestworza
Slide
01
FILM

Dynamiczne ujęcia z powietrza,
i filmowe krajobrazy. Dron z kamerą 4K i doświadczony operator, to zespół, którego szuka twój film.

02
ZDJĘCIA

Zaskakujące zdjęcia lotnicze, i piękno świata widzianego z lotu ptaka. Wydruki, publikacje i materiały dokumentalne w plikach RAW.

03
TELEDYSKI

Stworzyliśmy kawałek historii w muzyce m.in. z Fokus, Rahim, Arab, WacToja, KrzyKrzysztof, DudekP56, HempGru, Miszel, Gawryle, i inni…

04
REKLAMY

Potrafimy dostosować umiejętności pod konkretny projekt. Czy ma to być subtelna reklama wody mineralnej, czy dynamiczna nowego samochodu sportowego? Mamy to!

05
FILMY PROMOCYJNE, YOUTUBE

Nie ograniczamy się co do branży, możemy być wszędzie, a z nagranych materiałów jesteśmy w stanie stworzyć pomysł i zmontować film jaki potrzebujesz.

06
WSPÓŁPRACE

W naszym portfolio posiadamy projekty dla marek takich jak: Samsung, QueQuality, MaxFloRec, P56 Label, YezYezYo, Muszynianka, PKL - Polskie Koleje Linowe, UNIA, itp…

Slide
@bnbaks
Sebastian

Licencjonowany operator drona z wieloletnim doświadczeniem, zebranym na planach zdjęciowych w Polsce i za granicą. Absolwent szkoły medialno-fotograficznej, technik marketingu i reklamy. Samouk sztuki filmowej, operator i reżyser w jednej osobie. Jego prace zyskały miliony wyświetleń, pojawiały się w wielu publikacjach, a część z nich zdobywała nagrody i nominacje w ogólnopolskich konkursach.

ZOBACZ NA: